| anonim_4396 a întrebat:

Pana la urma, cat avem vacanta : o saptamana sau doua?

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Din pacate, doar o saptamana

| alexs99 a răspuns:

Vacanta de primavara va avea doar o saptamana:
http://www.didactic.ro/......ugust-2012

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Avem vacanta doar o saptamana, deoarece am inceput scoala ma tarziu cu 7 zile, din cauza celor de la clasa 0. Avem vacanta de pe 6 aprilie pana pe 14 aprilie.
BAFTA!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vacanţa de primăvară – sâmbătă, 6 aprilie 2013 – duminică, 14 aprilie 2013

| lunathemoon a răspuns:

Avem urmatorul orar:
1-5 avem saptamana altfel
5-12 vacanta de aprilie
si in mai din 2-9(cred dar stiu ca in mai avem vacanta)

| 1aprilie a răspuns:

Dar,vacanta de Paste e de pe 1 mai pana pe 6 (7) mai sau de pe 4 mai pana pe 6 (7) mai?

| Georgiana2505 a răspuns:

Vacanţa de primăvară – sâmbătă, 6 aprilie 2013 – duminică, 14 aprilie 2013

| andreea49 a răspuns:

Va multumesc tuturor!

| girl28 a răspuns:

1 saptamana.

| Tatiana1098 a răspuns:

O saptamana sad

| RPrisci a răspuns:

Pai de pe 1-7 avem saptamana altfel si de pe 7 pana pe 14 vacanta de o saptamana.