| Klara a întrebat:

Pana la urma se mai ia vacanta aia cu o saptamana inainte? Sunt confuza... yawn

10 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Dahappy
Vineri luam vacantalove struck3 saptamaniwinking

| fluturas a răspuns:

Daalove struck love struck love struck
mai avem doar saptamana asta si din 11 avem vacanta 3 saptamani pana in 4 ianuarie laughing nici nu ne trezim din betie si venim la scoala crying oricum ii bine ca avem cu o saptamana mai repedebatting eyelashes

| Tweety-love-Minnie a răspuns:

Da! pe 11 decembrie luam vacanta! love struck pana pe 4 ianuarie happy

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

Pe 11 se ia vakantzawinking

| crizantema a răspuns:

La noi se pare ca nu...crying. A fost inchisa scoala saptamana asta din cauza gripei si profi si-au luat liberele acum...Nu-i corectcrying.

| mada. a răspuns:

Da, vinerea care vine se ia vacanta:Xsi o sa tina 3 saptamani adica pana pe 4 ianuarie:-)

| Nic a răspuns:

Da. Din cate am inteles mai avem doar saptamana asta care vine happy pana pe 11

| Popescu Olivia a răspuns:

Da draga pe 11, in sfarsit se gandesc si la noi, trebuie sa ne oxigenam creierul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se ia vacanta de pe 11, dar sunt scoli care de pe 14

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa am inteles si eu.ca se mai ia o vacanta de o saptamana pana in 11. sper sa fie adevarathee heelove struck