| Deea852 a întrebat:

Pe 30 decembrie, exact de Sf.Andrei,exact de ziua mea de nume, laughing dau teza la romana. Semestrul I desigur.Ma gandeam sa va cer ajutorul...ma puteti ajuta sa gasesc subiecte pentru teza, de care o-r fi, numai sa fie la romana si semestrul I clasa a 7-a. Please help...big grin Multumesc anticipat.happy

6 răspunsuri:
| xlmpq a răspuns:

30 noiembrie poate laughing

| Deea852 explică:

Da, adevarat, noiembrie nu decembrie, m-am tampit de tot laughing in fine. merci pentru observatie. laughing

| Digital112 a răspuns:

SI pe mine ma cheama andrei si dau teza tot atunci... dar noua ne-a dat profa subiectele (depinde... poate sa va dea ce vrea ea dar stiu ca trebuie sa va dea si o caracterizare a unde-i povestiri pe care ati facut-o pana acum)

| ApofissPapaya a răspuns:

Si eu is in aceeasi situatiewaitingbig grin

| djragan a răspuns:

30 decembrie?

| unknownword a răspuns:

Poate noienbrie, decembrie nu...