| anonim_4396 a întrebat:

Pe ce site pot citi online si in intregime "Creanga de aur"-Mihail Sadoveanu? Serios ca am cautat pe net si am gasit doar rezumate si comentarii. Chiar si pe scribd, unde sunt multe carti online, pe aceasta carte nu am gasit-o. Mentionez ca nu vreau in format audio de pe trilulilu big grin Ci sa o citesc. Va rog sa ma ajutati daca stiti cumva

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Se poate sa nu fie postata pe internet, nu toate cartile sunt. Vezi la o biblioteca, precis o gasesti. Numai bine!