| flinstone1994 a întrebat:

Salut, poate sa imi spuna cineva daca site-ul umft.ro ( siteul facultatii de medicina din Timisoara big grin ) merge? ca la mine nu merge si am mare nevoie sa intru pe site, funda, te he big grin

Răspuns Câştigător
| marin81 a răspuns:

Nu merge, probabil e cazut serverul sau ceva de genul

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Probabil că ieri NU a funcţionat din cauza accesărilor multiple/a traficului ( având în vedere că s-au afişat rezultatele parţiale )...

Bănuiesc că te interesează rezultatele - le descarci de la linkul oficial :
...izorii.rar

http://www.umft.ro/admitere-2014_327

Toate cele bune.

| CM_Cosminel_1999 a răspuns:

Nu merge, probabil e cazut serverul sau ceva de genul