| alexstb a întrebat:

Salut poti duce dosarul de inscriere la liceu singur sau trebuie neaparat sa te duci cu un parinte?

Răspuns Câştigător
| EvangelineLovin a răspuns:

Daca te descurci singur te duci singur, daca vrei poti sa te duci cu un parinte. cum vrei tu.

7 răspunsuri:
| StefaNnNNN99N a răspuns:

Eu am fost luni cu tata si a trebuit sa semneze ceva. Deci du-te cu un parinte sa fi sigur!

| Allya a răspuns:

Du-te cu un parinte deoarece trebuie sa semneze cererea

| Nostress9602 a răspuns:

Nu..eu am fost singura

| teofilutzu a răspuns:

Fratele meu a fost cu mama.

| marcel17 a răspuns:

Da poti sa mergi singur dar iti trebuie urmatoarele :dosar cartonat, buletin, certificat de nastere, un pix.si o sa completezi un formular dar o sa te ajute unii profesori. doar atat sper sa dai funda

| VirtualDeeJay a răspuns:

Poi dinc ate stiu eu poti sa te duci singur.Eu am m-am dus ieri fara parinte si mi-a dat fisa de inscriere si trebuie sa o completezi si la urma cere semnatura ta. Nu a parintelui.Asa ca te poti duce si fara parinti

| ely98ely a răspuns:

Poti merge si singurwinking