| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva cand vor aparea rezultatele la olimpiada de engleza, faza judeteana 2013 si unde?

7 răspunsuri:
| xClementine a răspuns:

In mod normal, la scoala unde ai dat. Mergi acolo si verifica atunci cand sti ca vor fi afisate.

| Azµre a răspuns:

La școala unde ai dat la avizier!

| Liviu4you a răspuns (pentru Azµre):

Wow, esti un geniu, ai noroc ca sunt junior... Crezi ca eu nu stiu ca se afiseaza si la scoala? In intrebare ma refeream la internet.

| Azµre a răspuns (pentru Liviu4you):

Oricum prima dată se afișează la școală pe urmă pe net. Așa s-a întâmplat mereu... și la bac și la tot ce vrei.
www.olimpiade.ro
www.edu.ro

| Azµre a răspuns (pentru Liviu4you):

Vezi pe olimpiade.ro ai acolo rezultate din toată țara. Întrebarea mea este dacă nu erai junior care era ghinionul meu? nu cred că te-am jignit cu ceva.

| Liviu4you a răspuns (pentru Azµre):

Daca nu eram junior iti evaluam raspunsul.

| Azµre a răspuns (pentru Liviu4you):

Ok și ce avea răspunsul meu? e corect din toate punctele de vedere ai întrebat unde nu ai specificat unde pe net ți-am dat răspunsul. Acum mai ai ceva împotrivă? ți-am dat și site-urile unde apar prima dată de la minister.