| StefanCsLove a întrebat:

Stie cineva cum e la Liceul Tehnologic Grigore Cerchez Bucuresti? am intrat acolo intr-a noua... stiti cumva daca se invata dimineata sau seara? cum sunt profesorii? ...am auzit ca sunt foarte stricti si nu prea e genu meu laughing...

1 răspuns:
| ele8933 a răspuns:

Deci si eu am intrat tot acolo si iti pot spune ca se invata dupa-amiaza, o sa avem uniforma : camasa alba sau tricou cu guler si blugi negri, iar cei care nu au uniforma primesc amenda 10 leisi la 10 absente ti se scade nota la purtare. este un liceu foarte strict am inteles ca si directorul e rau. Daca vrei sa afli ce profesori s.ar putea sa ai intra pe site-ul liceului si depinde de profil. http://gscerchez.licee.edu.ro/