| SJ001 a întrebat:

Stie cineva cum o sa fie olimpiadele nationale anul asta? O sa fie toate cand e scoala altfel sau o sa fie si in vacanta din februarie cum era inainte?

2 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Daca e sa ne luam dupa structura anului scolar care se respecta ca anul trecut am putea spune ca si olimpiadele ar fi la fel.Dar asta nu se stie de acum.Se fac schimbari mereu in invatamant. Oricum, bafta la olimpiada!

| SJ001 explică (pentru ElenaSA):

Multumesc! Ideea e ca am intelesc ca se revine la structura de acum 2 sau 3 ani cu semestrul 1 pana in februarie si de aceea nu sunt prea sigur...