| adys2334 a întrebat:

Stie cineva cum se numeste melodia cantata de Julie la Vocea Romaniei in rochia aia alb cu negru... era cv de gen je tem sau cv ca nu stiu franceza

Funda +vot raspuns corect

Răspuns Câştigător
| Elllaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Lara Fabian Je T'aime
sper sa-ti fie de folos :*

11 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

Melodia este "Je t'aime". A fost o alegere superba din punctul meu de vedere. I-a scos in evidenta vocea. Melodia originala este cantata de Lara Fabian.

| TheStory a răspuns:

Lara Fabian Je T'aime

| IonutAxi a răspuns:

Lara Fabian- Je t'aime http://www.youtube.com/watch?v=Gm5S43YC2uo

| 21Ratio a răspuns:

Bunăhappy
Lara Fabian - Je t'aime

| GoldVali a răspuns:

Lara Fabian - Je t'aime

| ERIS a răspuns:

Lara Fabian Je T'aime

| allexxys a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=AVZi8MSbUZc
link... sper ca te-am ajutat:P

| AnyAda a răspuns:

Lara Fabian- Je t'aime http://www.youtube.com/watch?v=Gm5S43YC2uo

| adys2334 explică:

Va multumesc mult pentru raspunsuri

| andreeadeeadeea a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=AVZi8MSbUZc uite aici:)sper ca te-am ajutat
funda? te rog?