| dyannee a întrebat:

Stie cineva daca mai exista anul acesta profilul filologie bilingv spaniola la Colegiul National Petru Rares din Suceava? In brosura pentru licee de anul acesta nu se gaseste, insa la un clasament cu ultima medie de la toate liceele din judet este trecut.Imi poate explica cineva de ce? sad As vrea sa intru acolo, dar poate s-a desfiintat de anul acesta. crying

2 răspunsuri:
| Aries90 a răspuns:

Daca nu este in brosura, inseamna ca s-a desfiintat. Caci de acolo ar trebui luat codul pentru a completa fisa. Dar petru are si Stiinte Sociale bune, si filo engleza. happy Succes :*

| stillhartu a răspuns:

In cazul in care nu este nimeni sa iti raspunda concret la intrebare, iti sugerez sa mergi pana la acel liceu la secretariat si sa intrebi. E cea mai sigura sursa.