| roberttttcristiannnnnn1991 a întrebat:

Salut
Stie cineva daca se poate in Romania sa iau cursurii de hindi una din limbiile oficiale ale indiei... imi place mult accentul acestei limbi...big grinbig grin

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt atati studenti indieni la noi in tara, nu gasesti si tu unul care sa-ti dea meditatii?

| alloysia a răspuns:

Intreaba ce cursuri se fac la universitate, sau viziteaza vreun anticariat, acolo de obicei se gasesc mai multi oameni "invatati" care stiu sa te sfatuiasca