| albastrel123 a întrebat:

Stie cineva de unde pot achiziționa o carte de teste pentru bacalaureat la chimia organica? Mentionez ca trebuie sa contina si teste nu doar teorie.

Răspuns Câştigător
| Avaricum a răspuns:

Elena Alexandrescu & Doina Danciulescu - Chimie organica pentru liceu
Exceleaza in teorie, si are si teste si exercitii dupa fiecare lectie. Ea constituie si materia de examen pentru medicina si farmacologie.

Daca esti din Bucuresti pot sa ti-o dau pe a mea, fara bani, mie nu-mi mai trebuie. Din pacate aveam si 2 kile de variante de bac, dar le-am aruncat.

| albastrel123 explică (pentru Avaricum):

Mulțumesc frumos pentru răspuns! Din pacate nu sunt din București, sunt din Gorj! Dar daca nu ai ce face cu ea, mi-o poti trimite prin posta cu ramburs si iti dau si banii pe ea daca e nevoie!

| Avaricum a răspuns (pentru albastrel123):

Cred ca e mai simplu sa intrii in prima librarie - e o carte cautata, ar trebui sa o gasesti, si noua e doar 30 de lei. Editura se cheama Crepuscul.