| Andi2003 a întrebat:

Stie cineva subiectele de la sesiunea olimpicilor de la Evaluarea Nationala? Sau macar stiti daca a avut loc?

9 răspunsuri:
| Adyy5 a răspuns:

Hi! Se afiseaza maine happy

| DeadEvil a răspuns:

S-au dat astazi si rezultatele se afiseaza maine

| Dennis03161 a răspuns:

Unii spun ca s-a dat...

| Nae_Ruxandra_1996 a răspuns:

Cum anul acesta Evaluarea Națională are loc mai devreme, nu se mai organizează sesiunea olimpicilor la clasa a 8-a!

O zi buna,
Ruxandra,
www.instagram.com/tr.ust.shop
www.tr-ust.ro

| Adyy5 a răspuns (pentru Nae_Ruxandra_1996):

Cine te-a mintit? Nu toate informatiile de pe internet sunt corecte. Daca nu esti in generala sau nu esti vreun cadru didactic n-ai dreptul sa raspunzi la intrebarea asta.
Spre stirea ta olimpiada are loc maine.De unde stiu? De la diriginta care ne spune de cateva zile incoace(ne.a reamintit si astazi),de la prietenii mei din GENERALA si de la profesorul cu care fac meditatii.
De curiozitate, esti elev/profesor de ai certitudinea ca olimpiada NU se mai tine? Sunt aproape sigura ca ai citit pe net aceste "informatii" eronate sau ai auzit de la cineva, deci nu mai comenta aiurea ca induci utilizatorul in eroare si olimpiada asta chiar conteaza.
Dupa ce ai scris in comentariul tau posibil sa te creada si sa n-o mai faca, desi i-ar putea mari nota la examen.
Din moment ce Evaluarea Nationala are loc mai devreme si olimpiada este de asemenea mai devreme deoarece ii ajuta pe cei ce urmeaza sa sustina Evaluarea Nationala.
Nu ar fi prea corect sa nu se mai organizeze, nu crezi?

| Andi2003 explică (pentru Adyy5):

Exact. Singura chestie e ca sunt a 8 a si voiam sa mai fac subiectul de la sesiunea olimpicilor ca sa ma mai antrenez, plus ca subiectele seamana intre ele dupa gradul de dificultate. Si chiar nu ar fi corect sa nu se mai tina aceasta sesiune, mai ales ca in anii precedenti a avut loc.

| Adyy5 a răspuns (pentru Andi2003):

Si eu tot a 8-a
Nu te ingrijora, subiectele de la olimpiada se afiseaza maine si da, exercitiile vor fi similare cu ce se va da si la examen, deci ar trebui sa le faci.

| Dennis03161 a răspuns (pentru Adyy5):

Salut! S au afisat sebiectele ca eu nu le gasesc

| Andi2003 explică (pentru Dennis03161):

Nici eu! Le-am tot cautat si nu le- gasit.