| ParradiSs a întrebat:

Salut, stie cineva un site gratis cu carti de dezvoltare personala si spirituală?

Răspuns Câştigător
| Werrich a răspuns:

Salut, ti-am trimis mesaj privat.

| ParradiSs explică (pentru Werrich):

Mersi:d

| Werrich a răspuns (pentru ParradiSs):

Cu plăcere, lectura plăcutăwinking

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

In general... carti online gratis, ca atare nu se prea gasesc. Doar piratate (.pdf). Privind site-urile nu este neaparat un site special pentru dezvoltarea spirituala care sa aiba carti gratis. Mai degraba, ai putea incerca sa cauti cartea pe Google, urmata de expresia "pdf download" big grin. Asa ai foarte multe sanse sa gasesti.

Daca vrei pot sa iti recomand cateva. O zi faina in continuare.

| marinaru777 a răspuns:

Pt dezvoltare spirituala Yo. utube, filmulete cu mari duhovnici ai Romaniei si ortodoxiei..documentare Muntele Athos