| sindeiu a întrebat:

Salut.Stie cineva unde gasesc referat cu fierul si plumbul si aliajele lor? Am cautat pe google dar n-am gasit nimic, daca stiti un site unde sunt referate.

5 răspunsuri:
| TheStrategist a răspuns:

Pe wikipedia găsești informații despre fier și plumb, tu doar trebuie să te gândești cum să te exprimi.

| Ka0ru a răspuns:

Nu cred ca o sa gasesti referate gata scrise. Ai putea lua de pe wikipedia informatii despre fier si plumb asa ca o introducere si apoi scrii despre aliaje ca sigur e ceva scris pe acolo. Daca e putin pe pagina in romana baga pagina in engleza si tradu de acolo.

| UnulSimplu312 a răspuns:

Referat.ro