| ShadyRecords a întrebat:

Salut.Sunt clasa a 6-a A la scoala. nr.311 din bucuresti si astazi dau teza la romana.Problema este ca nu prea reusesc sa invat...imi puteti da un model de teza {cls. a 6-a semestru 2}, ca sa stiu cum si ce sa invat? Multumesc

Răspuns Câştigător
| cristyro a răspuns:

Http://www.didactic.ro/files/3/tezaclasaavi_asem.ii.doc
si mai multe gasesti pe google si pe didactic.ro

4 răspunsuri:
| Jeremy1 a răspuns:

Hmm... trecut ceva de cand am terminat clasa a 6-a.

Imi aduc aminte ca ne ceruse sa povestim Sobieski si romanii pe momentele subiectului. Si parca un comentariu asupra unei sintagme data de profesoara.

Daca nu te-am ajutat, imi pare rau, dar atat imi mai aduc eu aminte.

| MichelleC a răspuns:

Pai uita-te pe planul de recapitulare.winking

| ShadyRecords explică:

Multumesc :d mai astept si alte raspunsuri happy

| ShadyRecords explică:

Cristyro, ala e pentru matematica laughing mersi oricum