| Razvann1123 a întrebat:

Salut! Sunt clasa a 8-a si pe viitor vreau sa dau in politie (scoala de agenti Vasile Lascar). Inca nu stiu la ce liceu trebuie sa dau sau daca macar conteaza la ce liceu dau.Si din ce se dau probleme de admitere la politie?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

La orice liceu sau colegiu care sa-ti asigure cunostiintele necesare pentru scoala. ROMANA :TEORIA COMPLETA +TESTE GRILA
-ENGLEZA :TEORIE COMPLETA+TESTE GRILA.

| Razvann1123 explică (pentru Salontanul):

Mersi mult

| Salontanul a răspuns (pentru Razvann1123):

Cu placere! Multumesc si eu pentru apreciere!

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pentru a urma scoala de agenti de politie este bine sa faci liceul pe profil de filologie, eventual cu limba straina intensiv, te va ajuta la examenul de admitere.