| Swartzanegger a întrebat:

Sunt clasa a 9-a si as vrea sa schimb profilul, mai exact as vrea sa ma transfer de pe profil real (stiintele ale naturii) pe profil uman (stiinte sociale). Imi puteti spune cand pot sa ma transfer, avand in vedere ca vreau sa schimb doar profilul, nu si liceul si la ce dau diferente?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Schimband profilul transferul se poate face doar in vacanta de vara.
Examene de diferente sustii la materiile obligatorii ce s-au facut la stiinte sociale si nu le-ai facut la stiinte ale naturii. Le poti afla usor comparand orarul tau cu cel de la stiinte sociale.