| andreiutzuandrei13_1681 a întrebat:

Salut sunt clasa a7a adica trec clasa a8a dar am ramas corigent la fizica
imi poate spune cineva cand se da examenul de corigenta

Răspuns Câştigător
| Marry1227 a răspuns:

Fiecare judet pune o data anume... du-te la scoala ta dar dupa 15 august si nu mai trz de 1 septembrie si intreaba acolo. ATENTIE daca nu te prezinti nu exista scuze ramai repetent

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Draagos a răspuns:

Sa consultam globul de crista, La ce scoala ziceai ca esti?

| Draagos a răspuns:

Du-te si tu si te uita, intreaba la Sc...S-au tie frica sa iesi in vacanta asta din casa? raised eyebrows

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru a sti cand dai examenul de corigenta trebuie sa mergi la scoala ta, iar acolo va fi afisata data.Fiecare scoala are porgramul ei.
Multa bafta happy