| andreiutzuandrei13_1681 a întrebat:

Sunt clasa a7a trec a8a si am ramas corigent la fizica
imi poate spune si mie cineva cand trebuie sa dau examenul de corigenta dau funda

Răspuns Câştigător
| SamSon a răspuns:

Acum in toamna trebuie sa dai testul de trecere, invata bine bine...nu-ti fie frica! Succes!

5 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Adica, daca ti-a fost lene sa- nveti, ti-e lene si acum, cand esti in belea, sa mergi pana la scoala ca sa te informezi!?!---fiecare scoala isi programeaza sesiunea corigentelor (data, ora, disciplina)! Chiar vrei sa ratezi corigenta pentru o informatie eronata primita pe TPU?

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Trebuie sa intrebi la secretariatul scolii tale in ce data si la ce ora este fixata corigenta la fizica pentru clasa ta.

| CandyHearts a răspuns:

Http://www.graiul.ro/....../index.php uite aici ...in august-septembrie

| Aditzu a răspuns:

In toamna stiam ca se dau, dar nu stiu sigur cand

| Ruxy_4054 a răspuns:

Mergi la scoala la care ai invatat pana acum.Trebuie sa fie afisate datele acolo.bafta!