| BeniBecican a întrebat:

Sunt corigent la chimie pe semestrul 1 si nici semestrul 2 nu il trec, sunt repetent?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca ramai corigent doar la chimie atunci nu ramai repetent, vei sustine examen de corigenta. Doar daca nu reusesti sa obtii cel putin media 5 la acest examen atunci vei ramane repetent.

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Lasă fundițele, mâna pe carte!

| Freya1 a răspuns:

Trebuie sa ai 3 4 materi la care sa fi corigent ca sa ramai repetent.
In cazul tau vei merge pe vara la corigenta unde vei trece.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Tot corigent esti, daca nu vei trece nici in toamna atunci vei ramane repetent.

| VALCUANDREI1994 a răspuns:

Pune mana pe carte si invata.