| anonim_4396 a întrebat:

Daca nu trec de o teza, ce se intampla? Raman corigent sau repetent?

Răspuns Câştigător
| M_6963 a răspuns:

Stai calma nu se intampla absolut nimic, iti poate iesi si media daca ai 4 in teza si in oral media 6 pentru ca teza conteaza doar un sfert din media finala deci nu iti fa prea mari probleme si incearca sa te relaxezi.invata ca de obicei si nu fa nimic special.

SUCCES sa iei o nota mare si ai grija ce mai faci cu scoala!

3 răspunsuri:
| LolNope a răspuns:

Pai daca iei nota mica in teza si nu iti iese media 5 cu tot cu note devii corigent(pe I semestru ca in al 2 lea iti poti recupera media sa nu vii vara sau sa nu ramai repetent.

| NAdrian a răspuns:

Sau

| Alex_1218 a răspuns:

Corigent!