| anonim_4396 a întrebat:

Salut, sunt curios sa aflu cum este organizat bacalaureatul la biologie vegetala si animala, de exemplu la matematica: subiectul I este format din probleme de clasa a-9-a si a-10-a, subiectul II din probleme de clasa a-11-a si a-12-a algebra, iar subiectul III clasa a-12-a analiza, vreau sa stiu la biologie vegetala si animala (clasa a-9-a si a-10-a) cum este structurat in cele 3 subiecte...astept raspuns de la cei care stiu.

Răspuns Câştigător
| Nastia a răspuns:

In mare, grosso modo la subiectul 1 ai grile sau sa pui adevarat sau fals, subiectul doi ceva mai complicat gen o problema[e d-aia cu mazare sau musculite care se incruciseaza cu nu stiu ce]si la subiectul trei ai un eseu, de corelat 2 termeni sau de explicat ceva.Nu ai cautat variante?
uite aici pe alea 100 din 2009
http://www.scribd.com/......Si-Animala
fa-ti cont si descarca-le.