| Delia_Deliutza_1996 a întrebat:

Salut,sunt din Bucuresti,si as vrea sa stiu in ce licee se invata de dimineata, macar clasa a 9a.Am media 8, 96,si nu ma deranjeaza daca liceul are toate clasele de dimineata, importanta este a 9a big grin Multumesc anticipat happy

2 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Te poti duce la Caragiale, acolo se invata dimineata si ai si media de admitere pentru a intra in acel liceu.
O zi buna.

| FenN1x a răspuns:

Licee pentru media ta in care se invata dimineata ar fi: I.L.Caragiale si N. Kretzulescu happy cele mai perfecte. si cam astea sunt. daca vrei economie, du-te in Kretzulescu, iar daca vrei Filologie/Mate-info sau Stiinte ale Naturii. du-te in Caragiale.