| BraianTasescu a întrebat:

Salut, sunt din Republica Moldova și am terminat gimnaziul iar mai departe nu știu la ce colegiu să mă duc. Recomandați-mi un colegiu din Chișinău unde să beneficiez de bursă și cămin.

1 răspuns:
| qwertpro a răspuns:

Sunt foarte multe,eu stau in Chisinau si iti pot recomanda Colegiul de Transporturi,Colegiul de Medicina(dar se ia multa mita),Centrul de excelenta in energetica si electrotehnica, Colegiul de Constructie, Colegiul de informatica, Colegiul de economie si mai sunt multe altele, depinde ce te intereseaza cel mai mult