| flash2002 a întrebat:

Sunt in clasa a 10a. Pot depunde cererea de transfer la un alt liceu in luna septembrie? Deoarece vacanța asta nu sunt in țară. Daca pot depune cererea, cand sustin examenul de diferență?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti depune cererea de transfer pana la inceputul lunii septembrie, in asa fel incat sa intre in sedinta CA a liceului de la inceputul lunii.
Diferentele se pot sustine dupa inceperea anului scolar, de regula in primele saptamani.