| anonim_4396 a întrebat:

Salut! Sunt in clasa a IX a, liceul Virgil Madgearu (Eco 2) pe specializarea: Industria Alimentara. Am intrat la acest liceu cu media 8.21. Primul semestru am obtinut media 8.53 si voi incerca sa obtin o medie cat mai mare semestrul acesta (II). Problema e ca nu ma inteleg cu colegii si cu unii profesori, doresc sa ma transfer. Chiar am avut asta in minte de cand am aflat liceul la care am fost repartizat. Acum ma gandesc sa ma transfer la eco1 tot pe industria alimentara dar daca aveti alte idei mai stralucite astept. Mi-as dori sa lucrez in informatica mai mult ce-i drept. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Cosmin483 a răspuns:

La Eco 1 nu există industrie alimentară. Sunt doar 3 specializări: comerț, administrație și economie. Există doar o clasă pe comerț, media de admitere e cea mai mare din școală.

| anonim_4396 explică (pentru Cosmin483):

Bine. Mersi mult de informatii.

| Cosmin483 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu plăcere!

4 răspunsuri:
| DARKSMOKE01 a răspuns:

Nu discuti cu noi! Discuta cu parintii tai si fa tu ce simti, unde crezi iti este mai bine!

| anonim_4396 explică (pentru DARKSMOKE01):

Stiu. Nu cunosc prietenii care au facut deja liceul si as vrea cateva nume de licee la care as putea opta. Oricum ultima discutie o am cu parintii oricum.