| Summer4Party a întrebat:

Sunt la liceu la profil de constructii, lucrări publice si instalați, dar ieri seara am vorbit cu un coleg care mi-a spus ca din clasă a 11 a profilul trece la numele de proiectări în constructii, lucrari publice si instalații așa ca m-am interesat și am înțeles ca de acum voi face multe schițe și desene.
Am vorbit cu un unchi care e profesor, el mi-a spus ca aș putea urma o meserie de proiectant. Voi ce părere aveti ce aș putea deveni dupa ce termin acest liceu?

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Poti deveni proiectant dar intrebarea oare vei gasi si un loc de munca?