| Gilberto11 a întrebat:

Salut, sunt la profesionala in Bistrița și sunt clasa a-11-a, dar am multe absențe dacă voi rămâne repetent voi primi diploma de 10 clase dacă sunt la profesionala? dau funda!

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Vei primi o adeverinta ca ai terminat cele 10 clase obligatorii.

Răspuns utilizator avertizat
| Andreea99911818181 a răspuns:

Iei diploma de 10 clase dar nu calificarea pe ce specialitate esti de exemplu Bucatar.

| Solann a răspuns:

Diploma, nu. Adeverinta fara dovada calificarii.
Nu ar fi bine sa mai treci pe la scoala si sa o termini? Fa un efort ca sa ai diploma si calificarea.