| iGabytza a întrebat:

sunt o boboaca la liceul Jean Louis Calderon din Timisoara si habar nu am cand incepe careul >__

4 răspunsuri:
| iGabytza explică:

^
nu mi-a zis ca nici ea nu stie TT_TT

| ijustwannarun a răspuns:

Lol gaby laughingrolling on the floor nu ti-a spus vale? :-J

| ijustwannarun a răspuns:

Naspa atunci straight face Oeicum... ai vazut jacketa pe care a facut-o Minzy? ^.^ Am uitat sa-ti spun ieri... deci cemi place :X:X

| ijustwannarun a răspuns:

Cei cu TPU'ul? Oricum... jacketa e :X:X:X:X Se mai face si designer acum laughing :-J Intra pe mes. No sa-ti vina sa crezi ce mi-a spus moni :O