| pariuri1x2 a întrebat:

Sunt student in anul 1 la Facultatea de electronica(etti) din Iasi si as dori sa ma transfer la Facultatea de Inginerie Mecanica(AR) Brasov. Stiti cumva daca se poate sau ce cerinte ar trebui sa indeplinesc(mentionez ca am cateva restante)? Stiti daca se pot echivala anumite materii?
Multumesc anticipat.

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

După ce ai anul clarificat, restanțele trecute, te poți adresa lor pentru ca să vezi dacă poți să schimbi profilul, până atunci, nu.