| Nemciuc_Adrian_1997 a întrebat:

Sunt student in anul 1 si nu am luat unul din examene si nici in restanta nu am fost.
Exista vreo metoda sa il dau altadata fara taxa de reexaminare?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Majoritatea facultatilor mai au o sesiune de reexaminari in general gratis.

daca nu, repeti obiectul si dai la anul

1 răspuns:
| AndreiWeisz a răspuns:

Nu stiu cum e la tine, la noi il poti prezenta de 3 ori fara sa platesti. La alte facultati, doar de 2. Daca e cu 2 la tine, nu ai ce sa faci, platesti si gata. Oricum nu e vreo suma...