| Robert355 a întrebat:

Buna, am o intrebare, sunt student anul 2 la drept, am ramas cu 3 restante din anul 1, cand va trebui sa platesc taxa de reexaminare? Inainte de sesiune? Va trebui sa repet inca o data materiile cu cei din anul 1? Restantele le voi da cu cei din anul 1 sau in toamna?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Intereseaza-te la decanatul facultatii tale, noi n-avem de unde sti prevederile regulamentului unei anumite facultatii, pot diferi detaliile.

| johnnny123 a răspuns:

Ești anul 2 la Drept și nu poți să obții pe cont propriu informațiile referitoare la regulamentul instituției în care studiezi?

Credeam că studenții la Drept ar trebui să fie mai descurcăreți când vine vorba despre regulamente, proceduri, taxe, etc.

| ReddY25 a răspuns:

Adresează-te unui cadru didactic