| impact69 a întrebat:

Sunt student la Politehnica in Bucuresti si am un examen din sesiune la care nu pot ajunge. Care sunt consecintele? Doar restanta din toamna sau se poate mai rau?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nici macar in toamna, in sesiunea din iarna (Februarie cred) de restante.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Restanta, nu iti taie nimeni capul

| T0T a răspuns:

De ce s-ar putea mai rău? E cum ai pica examenul, evident. Ești primul an?

| M7Seven a răspuns:

Restanta altceva nu ai ce sa patesti ( au fost multe examene la care nici eu nu m-am dus )

| Marvinmiau a răspuns:

Restanta in cel mai rau caz, nu ai de ce altceva sa te îngrijorezi, mult succes!