| andreibogdan12 a întrebat:

Știe careva dacă din momentul in care rămâi repetent in clasa a 12 pe profil economic, in vara te poți muta la alt profil să zicem filologie?

Răspuns Apreciat de Editori
| Raducons a răspuns:

In ultimul an de liceu nu te poti transfera la alt profil.Te poti transfera la alt liceu tot pe profil economic.
Incearca sa termini totusi liceul pe care l-ai inceput, o sa-ti prinda mult mai bine, da-ti interesul mai mult, ai posibilitatea sa inveti matematica pe internet daca nu te descurci.

1 răspuns:
| 0k8 a răspuns:

Nu te poti muta din primul semestru pe alt profil, decat la final de an