| jooxm a întrebat:

Tocmai am terminat clasa a 12a si m-am gandit sa dau la ASE FABIZ - Facultatea de Administrarea Afacerilor cu predare in limba engleza. As dori niste pareri despre aceasta si despre ce viitor as avea ca absolvent al facultatii. Va multumesc!

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

E foarte ok dar vezi sa nu-ti faci singur viata mai grea cu asta cu predarea in engleza. E greu si mult la Ase si asa, daca mai bagi si in engleza o sa-ti fie mai greu