| MindBlowing a întrebat:

A observat cineva ca subiectele de BAC din anii 2011 si 2012, comparativ cu cele din 2013 respectiv 2014 + sesiunea speciala 2015 la Matematica sunt mai grele? Care e faza? Sa ne asteptam la subiecte de nivelul celor din 2011 sau 2014?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Cel mai probabil, şi subiectele din acest an vor fi destul de UŞOARE - dacă ar fi să ne orientăm după subiectele date la Sesiunea Specială!
Oricum, se pare că s-au orientat spre subiecte mai accesibile datorită rezultatelor dezastruoase din 2012winking

Totuşi, puteţi primi ORICE este în Programa de BAC!

Toate cele bune.

1 răspuns:
| Nix15 a răspuns:

Avand in vedere ca in ultimul timp au facut subiectele mai usoare, e putin probabil sa aiba dificultatea celor din 2011. Cred ca si-au dat seama de faptul ca erau putin mai grele decat ar trebui, insa nu putem spune nimic sigur despre anul asta.