| Alex_Alex_1996_biY4 a întrebat:

am 15 ani si urmeaza sa apara rezultatele la examen si as vrea sa intru in Dacia pe profil de mecanică pe profesionala.
Cum ar trebui sa fac?
Bag codurile normal?
Trebuie sa duc ceva sa fiu pe profesională?
Ceva fișa sau bag codurile normal si dupa aleg eu pentru profesionala?
Si dupa ce termin cu profesionala o să fiu direct mecanic?
Sunt din Pitești si vreau orice lucru m-ar putea ajuta cu informarea mea

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

Iti dai seama ca profesorii aia nu sunt inconstienti sa lase elevii sa se ocupe singuri de astfel de aspecte.
Ei de aia sunt acolo, de aia sunt platiti sa vina la inscrieri, ca sa va indrume si sa va spuna exact cum trebuie sa procedati. Asa ca stai fara grija.