| Lovemydoggy a întrebat:

Salut,TPU! Am mare nevoie de ajutorul vostru!
am de citit opera Patul lui Procust de Camil Petrescu pentru a ma asculta la romana ca nu am destule note. si mai am ceva pagini de citit din romanul Ion ca ma va asculta din ambele opere si pana miercuri nu cred ca voi apuca sa le termin pe amandoua. va rog, daca a citit cineva opera Patul lui Procut sa mi-o povestiti va rog cu amanunte daca se poate! Va rog mult!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ne pare rau, dar TPU nu permite efectuarea temelor, asta este datoria ta!

| anamariarot a răspuns:

Ai google la dispozitie, dar n-o sa tii minte cu lux de amanunte. Uita-te la film happy