| NeedHelp1 a întrebat:

Salut TPU!

Am nevoie de o culegere de teste rezolvate la logică pentru BAC.

Uite, de exemplu am o culegere la română cu subiecte de bac rezolvate exact așa cum trebuie să arate și pe foaia de examen și m-a ajutat foarte mult, având în vedere că nu fac deloc meditații.

La mine în oraș nu este decât o librărie la care nu se găsesc foarte multe culegeri și sunt nevoit să comand de pe net. Și pe internet nu pot vedea conținutul cărții ca să-mi pot da seama daca e ce-mi doresc eu.

De aceea, aș vrea să-mi recomande cineva, care poate a avut... o culegere de teste *rezolvate* pentru bac

Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| blairelovesmusic a răspuns:

Mai cauta pe net, poate gasesti. Cauta pe site-uri cum ar fi Carturesti, Elefant.ro, care sunt pline de carti.

| KlaudiaAlecsandru a răspuns:

Nu cred că există, complet complet, dar cred că aș putea să te ajut eu cu unul făcut de mine deoarece nu am timp de mai multe.