| Alyna_6570 a întrebat:

Am nevoie de un site de unde pot downloada yahoo messenger fara riscul de a downloada si virusi o data cu el... dau funda. Evident pentru cine ma ajuta! Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Owakey a răspuns:

Bună!

Uite aici: http://messenger.yahoo.com/download. Este site-ul oficial.

Baftă!

5 răspunsuri:
| monstrulet a răspuns:

De pe linkul oficial ai cele mai putine sanse sa iei virusi. Ti-a dat DeFlik cel mai bun link.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.filehippo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce ai postat la categoria asta?
Daca mai ai astfel de intrebari posteaza-le de acum inainte la Tehnologie sau la Filesharing/Linksharing!
Aceasta categorie nu e de link-uri sau alte chestii de genul asta!

| Alyna_6570 explică (pentru anonim_4396):

Ai dreptate. Multumesc pentru informatie si pentru corectare. Dar as fi apreciat si ajutorul tau...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alyna_6570):

Pai na, ca sa nu zici ca am dat un raspuns irelevant...ar fi mai intelept daca ai lua direct de pe site-ul lor original! Asa scapi de dubii!
Ma bucur ca ai inteles totusi!
Salut!