| agenttpu a întrebat:

am nevoie de voi foarte urgent! Va rog foarte foarte frumos sa-mi spuneti cum ma pot pregati bine bine bine pentru concursul Sperante Olimpice. Sunt destul de buna la mate dar sunt unele ex. grele. Va rog urgent! Dau funda! Mai am 2 zile va rog.

Răspuns Câştigător
| Aeri a răspuns:

Sincer, nu stiu despre concursul respectiv... dar pentru ca este un concurs, consider ca ar trebui sa te pregatesti prin exercitii suplimentare. Trebuie sa ai rabdare, sa fii calm/a, sa ai ambitie si optimism! Informeaza-te cat mai bine despre concurs, cere ajutor unui profesor sau cineva in cunostinta de cauza si ai incredere in tine! Bafta!