| Yuuuki a întrebat:

Am o dilema : As dori daca e posibil sa aud cateva pareri de bine sau de rau despre Liceul "Victor Babes" din Bucuresti" de la niste studenti, fosti studenti, cum este in mare parte liceul, deoarece multi zic ca este "puscarie" si ca mai bine te muti in altul.(Profi, colegi, invatat, etc), ma intereseaza pentru ca am fost admis anul asta acolo.
Thx, dau funda!happy

1 răspuns:
| Reek54 a răspuns:

Am auzit de la niste prieteni ca e foarte mult stres, foarte mult de invatat, profesori absurzi, asa am auzit...eu zic sa te transferi la Liceul Aeronautic Henry Coanda, acolo au invatat 2 verii de'ai mei in anii trecuti, si prieteni de'ai mei... am auzit numai de bine de acel liceu, acolo ma voi duce si eu la anul.