| erika99 a întrebat:

am o intrebare am diploma de 10 clase dar nu am terminat liceul am renuntat la scola in clasa 12 la terminarea primului trimestru ast rasp

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu exista diploma de 11 clase, poti obtine doar foaia matricola, faci cerea la liceul unde ai urmat. De altfel nu exista nici macar diploma de 12 clase, doar diploma de bacalaureat.
De ce nu mai faci cl.a XII-a, o poti face la seral. Numai bine!

| Ezyo a răspuns:

Banuiesc ca vrei sa termini liceul, inscrie-te la seral.
ps.anul scolar este impartit in semestre nu trimestre...happy

| Zeflemitoarea a răspuns:

Care e întrebarea?

| erika99 explică:

Intrebarea era cum poti obtine diploma de 11 clase sau daca o poti obtine funda