| lora3u a întrebat:

Am o problema. In curand vine admiterea la facultate. Vreau sa dau la medicina dentara, dar nu sunt sigura daca iau din prima admiterea. Asa ca imi aleg si o a doua optiune. Mi-ar placea fizica medicala. Dar nu stiu cat de greu e cu matematica. Am inteles ca se face matematica, si eu nu prea sunt as la matematica. Credeti ca asta s-ar putea rezolva pe parcurs? O sa imi creeze probleme? Merci!

1 răspuns:
| lumy5 a răspuns:

Buna, fizica medicala? Hm...cred ca e vb de Bucuresti, fizica se face la Magurele, cred ca stii asta (la 12km de Buc). De ce nu alegi tot ceva pe medicina? La medicina veterinara au admitere pana pe 22, deci dupa ce aflii rezultatul la tine. Bafta!