| Alex9595 a întrebat:

Am ramas corigent la matematica ( Profil : Mate-Info ). Am facut meditati si maine am corigenta. Puteti sa imi dati niste modele de teste care se dau sau ceva de genul? Multumesc anticipat happy.

Răspuns Câştigător
| diavolitadulce a răspuns:

Buna!
Depinde de profil si de fiecare profesor in parte. Dupa parerea mea profesorul cu care ai facut meditatii era cel mai indicat sa lucreze cu tine variante posibile. In orice caz, important este sa te bazezi pe materia din anul precedent: formule si tot ce cuprinde. Mult noroc!