| SanduEu123456 a întrebat:

Salut TPU, am si eu o intrebare:
Ce medie trebuie sa am ca sa pot intra la liceul C.A Rosetti din Constanta (la profilul de mecanica auto)

Răspuns Câştigător
| elemonis a răspuns:

Buna.
https://www.admitereliceu.ro/......-constanta
Vezi ca informatiile sunt din 2021, ai rabdare sa apara si mediile de admitere pentru anul acesta.
Daca esti in clasa a 8-a, vezi ca vei primi la un moment dat o brosura cu mediile si profilele de la fiecare liceu din orasul tau. Poti incerca sa cauti brosura si pe internet, daca nu o gasesti momentan ai rabdare, cel mai probabil o sa apara in curand, dar sa nu uiti daca o cauti brosura online sa precizezi si orasul pentru care o cauti.

| SanduEu123456 explică (pentru elemonis):

Sunt in clasa a 7 a la anul' intru in a 8 a dar mă întreb cu este la profilul de mecanica și cum este colectivul?

3 răspunsuri:
| SanduEu123456 explică (pentru Bogdim0t):

Eu vreau liceul C.A Rosetti din constanta nu din București