| talibanuxx a întrebat:

Am si eu o problema cu scoala pe primul semestru am avut media la purtare 5 iar pe semestru asta am 51 de absente... ce as putea sa fac ca sa nu raman din purtare si ce medie imi trebuie pe semestru asta ca sa trec?

+ o fata din clasa mea nu a venit deloc primul semestru si a avut 3 la purtare acum are peste 40 de absente si a venit maicasa la scl... si zicea diriginta mea "lasati doamna ca vedem noi cum facem ca sa treaca" dupa a venit si mama sa vorbeasca cu diriga si zicea " nu se poate doamna are prea multe absente... incercati sa faceti o scutire de mana poate rezolvati ceva dar nu prea cred"

va multumesc...

1 răspuns:
| unknownn a răspuns:

Ar trebui sa iei 7 la purtare pe semestrul asta.
Dar de ce ai lipsit atat? De ce nu ai dus scutire la timp?