| AnemonaP a întrebat:

Vreau sa merg pe design vestimentar, o sa urmez liceul de arta, dar la desen sau arhitectura? La design vestimentar, cineva mi-a spus ca la arhitectura Funda+vot

P. S. Fara raspunsuri stupide

1 răspuns:
| Teodora25 a răspuns:

Sotu meu a terminat la design vestimentar si a facut la desen, ai nevoie sa stii sa schitezi pe foaie toate tipurile de creatii pe care vrei sa le inventezi, o sa ai propriul tau catalog cu toate materialele pe care vrei sa le folosesti si toate schitele pe care o sa le inventezi, arhitectura nu are nici o legatura doar k si acolo iti trebui desen am o prietena arhitecta si stiu ce spun